آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / صادرات آرد نخودچی به روسیه

صادرات آرد نخودچی به روسیه

صادرات آرد نخودچی به روسیه و دیگر کشور های خارجی توسط مجموعه رادین که یکی از قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده آجیل و خشکبار می باشند تولید می گردد. آرد نخودچی و نخودچی از محصولات صادراتی مجموعه رادین می باشد. جهت خرید این محصول با ما تماس حاصل نمایید.

تولید آرد نخودچی در ممقان

مجموعه رادین فعالیت خود را از خبطه آذربایجان شرقی آغاز نموده است و به تمام نقاط کشور محصولات تولید شده خود را ارسال می نماید. این مجموعه با در نظر گرفتن جلب رضایت مشتری و هذفی پایدار محصولات خود را تولید و عرضه می نماید.

از جمله محصولات تولید شده این مجموعه نخودچی و آرد نخودچی می باشد که به روشی نوین تولید می گردد و با خلاقیت های کادر مجرب این مجموعه بسیاری از طعم های ترکیبی و مختلف را تولید می نماید.

صادرات آرد نخودچی

صادرات آرد نخودچی به روسیه

کشور روسیه یکی از کشور هایی می باشد که در صنعت آجیل و خشکبار کمی ضعیف تر از سایر کشور ها می باشد به همین جهت بیشتر محصولات خود را در زمینه آجیل و خشکبار از کشور های همچون ایران وارد می نماید.

این مجموعه با دارا بودن دستگاه های به روز و نیروی انسانی به طور پی در پی محصولات خود را تولیدات و سفارشات بی شماری را به صورت نا محدود و تناژ دریافت می نماید.

صادرات آرد نخودچی

چنانچه شما خریدار عزیز قصد دارید با این مجموعه بزرگ و پیشرفته در زمینه صادرات همکاری داشته باشید همین حالا با شماره گیری امور فروش و صحبت با مدیر فروش محصول صادراتی خود را در هر تناژی ثبت سفارش نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آرد نخودچی مرغوب

خرید آرد نخودچی به صورت اینترنتی

خرید آرد نخودچی از مجموعه بازرگانی رادین شما را با محصولی مرغوب و با کیفیت …

پاسخی بگذارید