آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / قیمت آرد نخودچی در بازار

قیمت آرد نخودچی در بازار

قیمت آرد نخودچی در بازار امسال نسبت به سال گذشته به دلیل وجود تورمات کمی گران تر از سال گذشته بوده است. خرید آرد نخودچی از بازار بسیار مقرون به صرفه تر از سایر مکان ها می باشد. البته روش های خرید اینترنتی بسیار به صرفه تر هستند که در ادامه مطلب بررسی خواهیم کرد.

تولید و پخش آرد نخودچی

آرد نخودچی بیشتر توسط بنک داران و شیرینی فروشان به صورت عمده و فله ای خریداری می شود. مصرف آرد نخودچی در شیرینی پزی و آشپزی و حتی داشتن جنبه درمانی موجب شده تا تولید و پخش این محصول به طور مداوم و پی در پی صورت گیرد.

قیمت آرد نخودچی در بازار

نخودچی های شکسته به نخودچی های گفته می شوند که طی فرآیند تولید به دو و یا چند تکه تقسیم شده اند که از آن ها را برای تهیه آرد نخودچی و تولید آن استفاده می نمایند.

قیمت آرد نخودچی در بازار

پخش عمده نخودچی شکسته

نخودچی شکسته تنها برای تولید ارد نخودچی مناسب می باشد و استفاده از آن در آجیل و یا مصارف دیگر مناسب نیست. پخش عمده نخودچی شکسته به تولید کنندگان آرد نخودچی به صورت انبوهی انجام می گیرد.

قیمت آرد نخودچی در بازار

نخودچی های شکسته تفاوتشان تنها در نوع سایز و خرد بودن آن ها با سایر نخودچی ها می باشند. البته لازم به ذکر است گفته شود از نخودچی های خام هم برای تولید آرد نخودچی استفاده می نمایند.

قیمت آرد نخودچی در بازار

قیمت آرد نخودچی در بازار

نخودچی های شکسته به دلیل لینکه شسکته و خرد هستند از قیمت خرید ارزانی برخوردار می باشند حال چه بسا این محصول را از تولید کننده و یا بازار خریداری نمایید که از قیمت آن بسیار بیشتر کاهش می یابد.

قیمت آرد نخودچی در بازار

با خرید از تولید کننده نخودچی رادین بهترین آرد نخودچی را داشته باشید. طعم دلنشین و بی نظیر این محصول را ما تجربه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آرد نخودچی مرغوب

خرید آرد نخودچی به صورت اینترنتی

خرید آرد نخودچی از مجموعه بازرگانی رادین شما را با محصولی مرغوب و با کیفیت …

پاسخی بگذارید