آراد برندینگ
خانه / نخودچی سنتی / قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز

قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز

قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز به دلیل فروش بالا با روند نزولی به خود گرفته است. نخودچی سنتی یکی از محصولات پر فروش در میان انواع آجیل و خشکبار می باشد. تولید انبوه نخودچی توسط مجموعه رادین موجب شده تا این مجموعه به یکی از بزرگترین تولید کنندگان نخودچی تبدیل گردد.

تولید کننده نخودچی سنتی

نخودچی های سنتی به اصطلاح دست ساز به صورت خانگی و ستی بدون دخالت دستگاه ها و تکنولوژی ها تولید می گردند. این از نخودچی ها مانند نخودچی های صادراتی یک دست و یک اندازه نمی بانند به طور مثال در یک مشت نخودچی تعداد نا محدودی نخودچی در اندازه های متنوع می باشد به اصطلاح یک دست نیستند. نخودچی های سنتی یکی از خوشمزه ترین و خوش طعم ترین ها در میان سایر نخودچی ها می باشند.

قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز

انواع نخودچی تولید شده رادین

نخودچی های تولید شده رادین در انواع متنوعی موجود می باشند که همین امر سبب شده خریداران به راحنی محصول مورد نیاز خود را بسته به سلیقه و فروش خود انتخاب و خریداری نمایند. از جمله انواع نخودچی های تولید شده رادین می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نخودچی رژیمی
  • نخودچی صادراتی
  • نخودچی ممقات
  • نخودچی زعفرانی
  • نخودچی شکلاتی
  • نقل نخودچی
  • نخودچی ساده

قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز

خرید عمده نخودچی رادین

سایت های اینترنتی که مجموعه رادین فراهم نموده است صرفا جهت خرید و فروش راحت تر و با اطمینان تر شما خریداران عزیز و گرامی می باشد. قیمت خرید نخودچی سنتی تبریز کاهش یافته است پس از این خرید استثنایی به بهره نمانید. چنانچه قصد خرید و فروش نخودچی در کیفیت های بالا و قیمت های ارزان را دارید با ما تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نخودچی صادراتی

مرکزاینترنتی خرید نخودچی صادراتی

شرکت رادین به عنوان مرکز خرید نخودچی صادراتی با بهره گیری از دستگاه های مدرن …

پاسخی بگذارید