آراد برندینگ
خانه / نخودچی صادراتی / قیمت نخودچی فله

قیمت نخودچی فله

مجموعه تولید کننده رادین یکی از معتبر ترین مراکز در کشور می باشد که به فروش نخودچی به صورت فله ای و کیلویی می پردازد پیش از خرید قیمت نخودچی فله را به صورت لیست شده در اختیار خریداران خود قرار می دهد و هر گونه سوال خریداران در مورد نحوه سفارش و فروش پاسخگو است .

 

صادرات نخودچی ایران

قیمت نخودچی فله

مجموعه تولید کننده رادین یکی از صادر کنندگان نخودچی در کشور می باشد فعالیت صادراتی این مجموعه برخلاف تولید کنندگان هم رده بسیار گسترده و وسیع می باشد و حتی دور ترین کشور ها نیز از محصولات مرغوب و درجه یک رادین نهایت بهره را می برند . ثبت سفارشات محصولات صادراتی در مجموعه رادین همراه با عقد قرارداد انجام می پذیرد تا مشتریان از راه دور بتوانند با اطمینان تمام نسبت به خرید محصولات خشکبار ایرانی اقدام نمایند .

 

قیمت نخودچی فله

قیمت نخودچی فله

پیشنهاد مجموعه رادین برای فروشندگان خشکبار موجود در بازار خرید فله ای و کیلویی محصولات می باشد چون در این صورت نیازی به مراجعه دائمی به بازار جهت تهیه محصولات نیست و مدت زمان طولانی نیاز آنها به محصولات خشکبار تامین می گردد . قیمت نخودچی فله ای در مجموعه رادین مناسب ترین قیمت موجود در بازار است پس این فرصت ویژه را غنیمت شمارید و با خرید عمده نخودچی و سایر محصولات خشکبار توسعه چشم گیری در کسب و کار خود ایجاد کنید .

 

 

 

 

خرید نخودچی ممقان

خرید نخودچی ممقان

نخودچی ممقان از آن قبیل محصولاتی می باشد که تهیه آن از بازار یا تمام تولید کنندگان وجود ندارد و تنها چند تولید کننده معدود در کشور نسبت به تولید نخودچی ممقان اقدام می نماید چون ممقان یک شهرستان در استان آذربایجان شرقی می باشد که نخود های مرغوب و درجه یکی را تولید می نماید . تولید کننده رادین نیز چون در تبریز فعالیت دارد به راحتی قادر به تهیه نخود ممقان و تولید نخودچی ممقان می باشد .البته در مورد فعالیت مجموعه رادین در شهر تبریز نگرانی نداشته باشید تمام مشتریان از اقصی نقاط کشور می توانند نسبت به سفارش محصولات خشکبار از این مجموعه اقدام نمایند .

 

نخودچی دو آتیشه چیست ؟

نخودچی دو آتیشه چیست ؟

نخودچی دو آتیشه نوعی از نخودچی می باشد که طعمی متفاوت تر از نخودچی معمولی دارد و معمولا مزه آن نمکی و لذیذ تر می باشد و مناسب تمام ضائقه هاست .اگر همواره نتوانسته اید با طعم نخودچی خام کنار بیایید و آن را به عنوان یک محصول پر خاصیت استفاده کنید می توانید نخودچی دو آتیشه را خریداری کنید مطمئن باشید که از خرید  آن پشیمان نخواهید شد چون ترکیب نخودچی دو آتیشه و کشمش همواره لذت بخش می باشد و رضایت بالای مصرف کنندگان را به همراه دارد .

 

 

 

 

 

 

 

نخودچی و کشمش

نخودچی و کشمش

در بسیاری از مراسم مذهبی تهیه نخودچی و کشمش عمومیت دارد و معمولا این گونه افراد همواره تلاش می کنند که با درجه کیفی بالایی نخودچی و کشمش را خریداری نمایند مجموعه تولید کننده رادین یکی از تولید کنندگان شناخته شده ایرانی است که در تولید نخودچی و کشمش همواره از جدید ترین  روش های روز دنیا بهره می گیرد .

 

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش نخودچی صادراتی

فروش نخودچی صادراتی

فروش نخودچی صادراتی با کیفیت عالی به طور مستقیم و با نرخ درب کارخانه در …

پاسخی بگذارید