آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / قیمت آرد نخودچی مرغوب

قیمت آرد نخودچی مرغوب

آرد نخودچی بر اساس درجه مرغوبیتی که دارد قیمت گذاری می شود و طبیعتا نمی توان آرد نخودچی مرغوبی را با قیمت ارزان خریداری کرد . مجموعه تولیدی رادین با تعیین قیمت آرد نخودچی مرغوب ارزان تر از بازار بهترین موقعیت خرید را برای خریداران عمده خود ایجاد کرده است .

محل فروش آرد نخودچی

محل فروش آرد نخودچی

از زمانی که اکثر مراکز فروش فعالیت خود را به صورت اینترنتی ادامه داده اند و با شرایط کنونی و با شیوع کرونا این شیوه مورد استقبال همگان واقع گشته است ما شاهد پیشرفت اکثر مراکز فروش معتبر در کشور هستیم .محل فروش آرد نخودچی مرغوب مجموعه بازرگانی رادین که بزرگ ترین تولید کننده خشکبار و انواع آرد های نخودچی است سایت اینترنتی وشبکه های مجازی اداره شده توسط این مجموعه بزرگ می باشد .امکان خرید عمده برای مشتریانی از هر نقطه کشور و حتی از کشور های مختلف دنیا ایجاد گشته است .

قیمت آرد نخودچی مرغوب

قیمت آرد نخودچی مرغوب

طبیعتا یکی از ملاک هایی که در زمان خرید هر محصولی بدان توجه می شود قیمت محصول می باشد و تمام خریداران تلاش می کنند که با یافتن یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد محصول مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایند .مجموعه بازرگانی رادین همواره به روز ترین قیمت های محصولات خشکبار را به صورت اینترنتی در اختیار خریداران قرار می دهد و طبق بررسی هایی که مشتریان دائمی و جدید مجموعه رادین انجام داده اند بیان می کنند که مجموعه رادین یکی از منصفانه ترین و با وجدان ترین مجموعه های تولیدی می باشد که اطلاعاتی حقیقی در اختیار مشتریان خود قرار می دهد .

آرد نخودچی صادرات

آرد نخودچی صادرات
آرد نخودچی در سال های اخیر توسط مشتریان خارجی متعددی از کشور های مختلف دنیا سفارش داده می شود که همین امر بر کاهش قیمت آرد نخودچی تاثیر گذار نیز بوده است. تمام این افراد آگاه هستند که تولید کنندگان موجود در کشور ایران بیشترین حجم آرد نخودچی موجود در جهان را تولید می نمایند .مجموعه بازرگانی رادین سابقه صادرات حجم چند تنی آرد نخودچی به کشور های مختلف دنیا را دارد و می توان با مشاهده سابقه درخشان این مجموعه و میزان استقبال بالای مشتریان دریافت که محصولات مجموعه رادین همواره از لحاظ درجه مرغوبیت در حد بالایی قرار دارند .

آرد نخودچی چیست ؟

آرد نخودچی چیست؟
آرد نخودچی نوعی از آرد طبیعی و ارگانیک تولید شده می باشد که اغلب جهت پختن غذاهای خاصی همچون کتلت و انواع شیرینی های لذیذ نخودچی از آن بهره گرفته می شود .امروزه آرد نخودچی به وفور توسط اکثر خانواده ها خریداری می شود چون تمام افراد مصرف کننده از فواید بی نظیر آرد نخودچی آگاه هستند و به دلیل ارزش غذایی بالای این محصول جهت حل بسیاری از مشکلات گوارشی از آن بهره می گیرند .

آرد نخودچی دو آتیشه

آرد نخودچی دو آتیشه
آرد نخودچی دو آتیشه خوش طعم ترین آرد نخودچی می باشد .معمولا جهت تولید این نوع از آرد نخودچی از نخودچی های دوآتیشه و نمکی بهره گرفته می شود و تفاوت اندکی در قیمت آرد نخودچی دو آتیشه با آرد نخودچی ساده احساس می شود و فرایند تولید این محصول متفاوت تر از آرد نخودچی ساده می باشد .

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نخودچی ممقان

فروشگاه آرد نخودچی رادین

فروشگاه آرد نخودچی رادین با چند سال سابقه درخشان خود در این زمینه امروزه به …

پاسخی بگذارید