آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / قیمت آرد نخودچی کیلویی در بازار شب عید

قیمت آرد نخودچی کیلویی در بازار شب عید

قیمت آرد نخودچی کیلویی در بازار شب عید به دلیل تقاضای بالا بسیار مناسب و ارزان می باشد. قیمت خرید آرد نخودچی فله با آرد نخودچی کیلویی کمی متفاوت تر می باشد که به علت این امر در ادامه بحث مان خواهیم پرداخت.

تولید آرد نخودچی کیلویی

تولید آرد نخودچی در شهر تبریز و ممقان به طور انبوهی انجام می گیرد. نخودچی ممقان از جمله محصولات ناب این شهر می باشد که بسیار زبان زد و نام آور بوده است. این نوع از محصولات در کشور ما در صنایع آشپزی و شیرینی پزی بسیار پر کاربرد می باشد. لازم بتوضیح می باشد با توجه به نوع نخود، کیفیت آرد نیز متنوع می باشد.

تولید آرد نخودچی در بسیاری از شهر ها انجام می گیرد ولی در شهر های تبریز و ممقان بسیار تولید می گردد. این نوع از آرد ها از جمله پر کاربرد ترین نوع آرد ها می باشند.

قیمت آرد نخودچی کیلویی

پخش عمده آرد نخودچی

پس از تولید آرد نخودچی و به سفارش رسیدن آن پخش عمده آرد نخودچی انجام می شود. پخش آرد نخودچی به دو صورت فله ای و کیلویی انجام می گیرد. این نوع از آرد ها بیشتر توسط بنک داران به صورت فله ای و توسط عوام مردم به صورت کیلویی خریداری می شود.

قیمت آرد نخودچی کیلویی

خرید اینترنتی آرد نخودچی ممقان

آرد نخودچی ممقان به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می گیرد. رادین با تعبیه سایت های اینترنتی توانسته محصولات خود را به صورت آنلاین با قیمت های پایین به فروش برساند.
بهترین محصولات را از ما خریداری نمایید تا بهترین ها را داشته باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آرد نخودچی مرغوب

خرید آرد نخودچی به صورت اینترنتی

خرید آرد نخودچی از مجموعه بازرگانی رادین شما را با محصولی مرغوب و با کیفیت …

پاسخی بگذارید