آراد برندینگ
خانه / نخودچی گل / فروش نخودچی گل زیر قیمت کارخانه

فروش نخودچی گل زیر قیمت کارخانه

فروش نخودچی گل زیر قیمت کارخانه توسط مجموعه رادین صورت می گیرد. این مجموعه با دارا بودن بهترین نیرو های انسانی و دستگاه ها تواسنه فروش نخودچی های تولید شده را آغاز و حتی به کشور هایی همچون روسیه صادر نماید.

تولید نخودچی گل ممقان

ممقان که قطب اصلی نخودچی می باشد توانسته بهترین نوع نخودچی را تولید و به تمام نقاط کشور ارسال نمایید. نخودچی گل یکی از بهترین نوع نخودچی ها می باشد که بسیار خوش طعم و با کیفیت می باشد. این نوع از نخودچی ها درشت تر و یکدست تر از سایر نخودچی ها می باشند و بسیار محبوب نمایان شده اند.

فروش نخودچی گل

بسیاری از تولید کنندگان در این میان وجود دارند که در حال رقابت با ممقان در تولید نخودچی می باشند. مجموعه رادین توانسته در تولید نخودچی از ممقان جلو بزند و بسیاری از عمده خریداران را به خود جذب نمایند.

فروش نخودچی گل

فروش نخودچی گل زیر قیمت کارخانه

با افزایش فروش تولیدات نخودچی هم به طور شگفت انگیزی با افزایش رو به رو می شود و روند سعودی به خود می گیرد. این نوع از نخودچی ها به دلیل اینکه در طعم و کیفیتی بی نظیر هستند موجب شده تا بسیاری از افراد به سمت این نخودچی سوق داده شوند.

فروش نخودچی گل

با تولید و فروش انواع نخودچی در ایام عید نوروز و آغاز سال نو توانسته ایم درآمد مجموعه را چندین درصد افزایش دهیم و به فکر خلق محصولی جدید باشیم تا تنوع محصولی در عین حال کیفیت بالا را در مجموعه مان داشته باشیم.

رادین با ارائه خدمات و قبول سفارشات به طور نا محدود و پیوسته توانسته محصولات خود را به صورت تناژ به کشور های زیادی همچون روسیه صادر نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خط تولید نخودچی رادین

صادرات نخودچی ایران

مجموعه تولید کننده رادین به صورت تخصصی در زمینه صادرات نخودچی ایران به کشور های …

پاسخی بگذارید