آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / قیمت آرد نخودچی فله ای ارزان

قیمت آرد نخودچی فله ای ارزان

قیمت آرد نخودچی فله ای ارزان با توجه به کیفیت محصولات و میزان تولیدات تعیین رنج می شود. تولید نخودچی یکی از اصلی ترین موارد در این صنعت می باشد. به این طور است که اگر میزان تولید نخودچی به مقدار زیاد باشد قیمت ها نیز کاهش پیدا میکن و محصولات به آسانی در بازار یافت می شود.

خرید آرد نخودچی به صورت فله و کیلویی

آرد نخودچی امروزه در موارد زیادی مصرف می شود برای مثال در تولید انواع شیرینی ها و یا دسر ها و به طور کلی یک محصول کارآمد در صنعت شیرینی پزی می باشد. اما علاوه بر این کاربرد از خواص درمانی زیادی نیز برخوردار می باشد.

خرید آرد نخودچی به صورت فله و کیلویی

خواص درمانی آرد نخودچی رادین

آرد نخودچی علاوه بر جنبه کاربردی در موارد غذایی و شیرینی پزی یک محصول عالی و موثر برای پوست می باشد و در تهیه ماسک های صورت بسیار کاربرد دارد. به طور کلی آرد نخودچی پوست را صاف و زیبا می‌ کند، مناسب برای پوست های خشک است، پوست های چرب را پاکسازی می کند و در نرم شدن پوست موثر می باشد.

فروش عمده آرد نخودچی درجه یک و مرغوب

جالب است بدانید در طبقه بندی تغذیه ای این محصولات، آرد نخودچی جزو حبوبات به شمار می آید و از نخود تازه یا نخودچی بدون پوست و بی نمک تهیه و تولید می شود.

خرید و فروش انواع نخودچی با بهترین قیمت

فروش آرد نخودچی درجه یک

فروش عمده آرد نخودچی از این سایت با توجه با سفارشات مشتریان به صورت فله ای و یا به صورت بسته بندی های سفارش شده صورت میگیرد. قیمت آرد نخودچی فله ای و یا بسته بندی شده در ممکن ترین حد مناسب عنوان می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و قیمت های روز این محصولات با ما در تماس باشید.

فروش آرد نخودچی مرغوب و تازه

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات آرد نخودچی

صادرات آرد نخودچی

صادرات آرد نخودچی به کشور هایی از قبیل عراق ارمنستان آذربایجان افغانستان روسیه و … …

پاسخی بگذارید