آراد برندینگ
خانه / آرد نخودچی / کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

کارخانه تولید آرد نخودچی بیشتر در شهر های تبریز و ممقان می باشد. از جمله کارخانه های تولید آرد نخودچی می توان مجموعه رادین را نام برد که محصولات خود را هدفی پایدار که جلب رضایت مثبت مشتری می باشد با کیفیت های بالا تولید می نماید که در ادامه مطلب بیشتر توضیح خواهیم داد.

تولید نخودچی ممقان

شهر تبریز و شهر زیبای ممقان به دلیل اینکه در تولید نخودچی بسیار موفق عمل می نمایند و همه ساله نخودچی را به صورت انبوهی تولید می کنند به همین جهت کارخانه تولید آرد نخودچی در این دو شهر فعالیت خود را آغاز نموده است تا هزینه های کمتری را در بر بگیرد و آرد نخودچی را با بهترین نوع نخودچی ها تولید نمایند تا مشتریان زیادی را جذب خود کنند.

کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

تولید کننده آرد نخودچی

نخودچی و آرد نخودچی تنها نوع آجیل و خشکباری می باشد که در تمام زمینه ها و صنایع کاربرد دارد و از خواص فوق العاده و بی نظیری برخوردار می باشد. این نوع از محصولات جنبه ی صادراتی هم دارند. کشور ایران و تولید کنندگان ایرانی نخودچی بهترین نوع محصول خود را که نخودچی صادراتی نام دارد به تمام کشور های خارجی صادر می نماید.

کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

صادرات آرد نخودچی یکی از صادراتی بوده است که رادین در انجام و ارسال محصول به کشور های خارجی و همجوار بسیار موفق عمل نموده است و پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است و خواهد داشت.

کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

آرد نخودچی از کجا بخرم

آرد نخودچی عمدتا به صورت فله ای به فروش می رسد و اگر قصد خرید از کارخانه و تولید کننده را داشته باشید باید به صورت آنلاین و اینترنتی محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید تا بهتر و راحت تر به سفارشتان دست یابید.

کارخانه تولید آرد نخودچی در تبریز

در دنیای امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی خرید های حضوری از میان رفته اند و خرید های آنلاین و اینترنتی جایگزین خرید های حضوری شده اند به همین جهت است که این گونه از خرید ها بسیار افزایش رواج یافته است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات آرد نخودچی

صادرات آرد نخودچی

صادرات آرد نخودچی به کشور هایی از قبیل عراق ارمنستان آذربایجان افغانستان روسیه و … …

پاسخی بگذارید