آراد برندینگ
خانه / نخودچی خام / صادرات نخودچی ایران

صادرات نخودچی ایران

مجموعه تولید کننده رادین به صورت تخصصی در زمینه صادرات نخودچی ایران به کشور های مختلف دنیا فعالیت دارد .مرکز فعالیت این مجموعه شهر تبریز می باشد اما به قدری در زمینه ارسال و حمل و نقل محصولات خشکبار سریع و حرفه ای عمل می کند که توجه رقیبان بسیاری در بازار به سوی این مجموعه جلب گشته است .

 

خرید و فروش نخودچی

خرید و فروش نخودچی

معاملاتی که در جهت خرید و فروش نخودچی در مجموعه رادین انجام می پذیرد همواره سود بالایی را نصیب خریداران می کند چون تولید کننده رادین همواره با تعیین قیمت های ارزان و باور نکردنی به راحتی امکان خرید را برای هر فردی با هر توان مالی فراهم می کند و این تفاوت قیمت شاخص با بازار امکان سود بالا را برای مشتریان ایجاد می کند . جهت انجام معاملاتی با مجموعه رادین می توانید نسبت به تماس تلفنی با این مجموعه اقدام نمایید تا برای ادامه خرید راهنمایی های لازم را دریافت نمایید .

 

 

صادرات نخودچی ایران

صادرات نخودچی ایران

چندین سال از آغاز به فعالیت مجموعه رادین در زمینه صادرات سپری می شود تمام محصولات خشکبار به تفکیک و نیاز مشتریان خارجی با قیمت هایی استثنایی در مجموعه رادین به کشور های مختلف دنیا صادر می شوند .اگر در همسایگی ایران قرار دارید و خواهان خرید  محصولات خشکبار مجموعه رادین هستید می توانید نسبت به اطلاع از شرایط صادراتی در این مجموعه اقدام نمایید .صادرات نخودچی ایران با درجه کیفی بالا و با بسته بندی های شکیل در مجموعه رادین انجام می پذیرد .

 

قیمت نخودچی خام

تولید کنندگان نخودچی

نخودچی خام بیشتر توسط اکثر فروشندگان خشکبار موجود در بازار خریداری می شود همچنین حجمی که از این محصول خریداری می شود به صورت چشم گیری بالاست و این نشان دهنده توجه ویژه مصرف کنندگان به ای محصول لذیذ می باشد . قیمت نخودچی خام در مجموعه رادین مناسب تر از قیمت بازاری این محصول است که یکی از دلایل توجه ویژه به محصولات خشکبار رادین همین قیمت های ارزان و مقرون به صرفه می باشد البته جهت اطمینان بیشتر می توانید پس از اطلاع از قیمت نخودچی رادین نسبت به مقایسه قیمت اقدام کنید .

 

فایده ی نخودچی

فروش عمده نخودچی ممقان

استحکام استخوان ها با مصرف نخودچی افزایش می یابد به همین دلیل افرادی که از پوکی استخوان رنج می برند می توانند با مصرف نخودچی به شکل های مختلف از فواید بی نظیر آن نهایت بهره را برند .فایده ی نخودچی امروزه برای تمام ایرانیان روشن و واضح می باشد و این موضوع سبب شده است که امروزه بیشتر از گذشته تمام ایرانیان نسبت به خرید نخودچی اقدام نمایند و حتی جدا از آجیل این محصول را مصرف کنند .

 

نخودچی طعم دار

نخودچی طعم دار

نخودچی طعم دار یکی از ویژه ترین تولیدات مجموعه رادین می باشد یک محصول که متناسب با تمام سلیقه های غذایی می باشد و حتی افرادی که از مزه نخودچی خام لذت چندانی نمی برند می توانند با خرید نخودچی طعم دار نسبت به امتحان این طعم نیز اقدام نمایند .مجموعه تولید کننده رادین یکی از تخصصی ترین تولید کنندگان نخودچی طعم دار در کشور می باشد .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده نخودچی

فروش عمده نخودچی

فروش عمده نخودچی با قیمت ارزان و عالی توسط مرکز فروش رادین امکان پذیر است …

پاسخی بگذارید