آراد برندینگ
خانه / نخودچی صادراتی / صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی

صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی

صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی در این سایت اینترنتی معتبر توسط مجموعه آجیل وخشکبار رادین امکان پذیر می باشد. نخودچی یکی از انواع آجیل و خشکبار می باشد که با قیمت بسیار مناسب و ارزان به فروش می رسد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بهترین نخودچی صادراتی

نخودچی های صادراتی یکی از مرغوب ترین و بهترین نخودچی ها می باشند که اغلب خریداران نخودچی به دنبال این گونه نخودچی می باشند. یک دست بودن و طعم بی نظیر می تواند نشان از مرغوبیت نخودچی باشد. سفت بودن بیش از حد نخودچی و داشتن رطوبت بیش از اندازه این محصول منجر به فاسد شدن سریع آن می گردد.  این نوع از نخودچی ها بیشتر به کشور های خارجی صادر می شود که خواهان بسیاری هم دارد.

صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی

صادرات نخودچی درجه یک و مرغوب

رادین اولین تولید کننده و صادر کننده نخودچی در کشور ایران می باشد که تمامی محصولات خود را بهترین قیمت و کیفیت صادر می نماید. محصولات صادراتی این مجموعه مانند سایر محصولاتشان در بهترین کیفیت تولید می نمایند که همین سبب شده تا اغلب تاجران خارجی به این مجموعه روی آورند و محصول صادراتی خود را خریداری نمایند. رادین آماده عقد قرداد و همکاری با کلیه ارگانها و کشور های خارجی می باشد.

صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی

خرید عمده نخودچی ممقان

خرید نخودچی به صورت عمده و غیر حضوری تنها در این سایت اینترنتی انجام می گردد. چنانچه قصد صادرات نخودچی و خرید نخودچی صادراتی را داشتید کافیست با استفاده از راه های ارتباطی سایت با بخش فروش مجموعه تماس و پس از صحبت با کارشناسان فروش و بررسی قیمت و کیفیت ها محصول مورد نیاز خود را به سفارش رسانید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش نخودچی عمده

مرکز فروش نخودچی عمده

فروش نخودچی و فرآورده های وابسته به آن به صورت عمده و چند کیلویی از …

پاسخی بگذارید