آراد برندینگ
خانه / نخودچی بو داده / خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید روشی است که خریداران عمده از آن استفاده می نمایند که بسیار سودمندانه و کم هزینه می باشد. نخودچی از جمله محصولاتی می باشد که کیفیت و تازگی آن بسیار مهم بوده و نمی توان از هر مرکز خریدی این محصول را خریداری نمود.

تولید نخودچی در تبریز

از دیگر محصولات خوش طعم و تازه رادین نخودچی می باشد که چندی است به تولید این محصول پرداخته است. نخودچی یکی از مهم ترین و پر خواص ترین محصول در میان آجیل و خشکبار می باشد که توصیه ما به شما عزیزان این است از خوردن این محصول غافل نشوید.

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

خواص بی نظیر نخودچی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین خواص این محصول شگفت انگیز درمان و پیشگیری از کم خونی می باشد که پزشکان متخصص پیشنهاد می نمایند والدین کودکانشان را به خوردن نخودچی تشویق نمایند تا پس از رشد  بزرگ شدن دچار بیماری شایع کم خونی نشوند.

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

خرید فله ای نخودچی دو آتیشه

فارغ از تمامی این صحبت هایی که انجام شد، بایستی بدانیم شرکت هایی مثل رادین، آیا محدودیتی در تامین آجیل و خشکبار دارند یا خیر؟ خرید و فروش انواع خشکبار در این واحد به چه شکل می باشد؟ برای پاسخ به این سوال، اول از همه باید بدانیم آجیل و خشکبار در چند نوع وارد بازار می شوند؟

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

دو دسته کلی می توان برای این محصولات در نظر گرفت؛ یکی نخودچی دو آتیشه و دیگری نخودچی ساده و رژیمی. اما نخودچی های دو آتیشه و یا نمکی و بود داده به دلیل طعم بی نظیر و تر بودن و قیمت مناسب، بیشترین طرفدار را دارند.

خرید نخودچی شور از کارخانه تولید

از این رو تمرکز مجموعه رادین نیز روی عرضه این نوع از نخودچی ها می باشد  و تاکنون توانسته پوشش خوبی را روی بازار کلانشهرها داشته باشد که نشان از قدرت بازاریابی و تبلیغات آن دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

مطلب پیشنهادی

نخودچی طعم دار

مرکز فروش نخودچی عمده

فروش نخودچی و فرآورده های وابسته به آن به صورت عمده و چند کیلویی از …

پاسخی بگذارید