آراد برندینگ
خانه / نخودچی نمکی / قیمت نخودچی نمکی

قیمت نخودچی نمکی

قیمت نخودچی نمکی در مجموعه بازرگانی رادین که عرضه کننده مستقیم انواع محصولات خشکبار است ارزان و بسیار مقرون به صرفه می باشد .خرید عمده و حجم بالایی از این محصول همواره مزایایی را برای خریداران به همراه دارد و تمام خریداران پس از آگاهی از این موضوع همواره نسبت به خرید چند تنی اقدام می نمایند .

 

فروش نخودچی ممقان

فروش نخودچی ممقان

مجموعه ای که رضایت مشتریان و خریداران خود را اولویت توجه قرار می دهد و همواره با فروش محصولاتی درجه یک و مرغوب قصد دارد که میزان رضایت خاطر آنها را از خرید افزایش دهد می تواند در بازار موفق ظاهر گردد . گروه تولید کننده رادین از جمله مجموعه هایی در کشور می باشد که همواره قدم هایی مثبت در جهت رضایت خاطر مشتریان برمی دارد و با عرضه و فروش مستقیم نخودچی ممقان و سایر محصولات خشکبار بهترین موقعیت خرید را برای تک تک مشتریان خود ایجاد کرده است .

 

 

 

قیمت نخودچی نمکی

قیمت نخودچی نمکی

نخودچی از آن قبیل محصولات خشکباری می باشد که در انواع مختلف و با استفاده از طعم دهنده های مختلفی تولید می گردد .نخودچی نمکی یکی از پر فروش ترین انواع نخودچی های تولید گشته در مجموعه رادین می باشد .قیمت نخودچی نمکی بر اساس مصوبه های جدید و نوسانات قیمت دچار تغییراتی می گردد البته مجموعه بازرگانی رادین نهایت تلاش خود را به کار می بندد تا با تعیین قیمت هایی پایین تر از بازار قدرت خرید مشتریان را افزایش دهد تا حجم سفارشات مشتریان در مجموعه بالا باشد .

دستگاه تولید نخودچی

دستگاه تولید نخودچی

نخودچی از جمله محصولات خشکباری می باشد که از نخود خشک شده و به شیوه ای استاندارد با تکیه بر دانش روز دنیا و دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته تولید می گردد .امروزه به دلیل پیشرفت علم و تکنولوژی روش های تولیدی و ابزار آلات تولیدی که در کارخانجات مورد استفاده هستند پیشرفته می باشد و این موجب می شود که همواره محصولات تولید گشته از لحاظ درجه کیفی در حد بالایی قرار داشته باشند و متناسب با ذائقه تمام مصرف کنندگان باشند .

 

 

 

 

 

 

 

 

نخودچی بو داده ممقان

نخودچی بو داده ممقان

نخودچی بو داده که با استفاده از دستگاه های مکانیزه و به شیوه ای مدرن تولید می گردد از لحاظ طعم و رنگ اندکی متفاوت تر از نخودچی معمولی می باشد که به صورت معمول در اکثر مجموعه های تولیدی تولید می گردد . نخودچی بو داده ممقان مرغوب ترین و لذیذ ترین نخودچی تولید گشته در کل کشور می باشد این محصول لذیذ در مجموعه تولیدی زرین تولید می گردد و متناسب با سفارشات مشتریان به بازار داخلی عرضه می گردد .حتی صادرات این محصول لذیذ با حجم های بالا به کشور های مختلف دنیا نیز ثبت گردیده است .

 

خواص نخودچی دو آتیشه

خواص نخودچی دو آتیشه

عامل عمده ای که میزان مصرف نخودچی را در کشور افزایش داده است خواص بالای آن می باشد .نخودچی برای بهبود عملکرد دستگاه گوارشی بسیار مناسب می باشد افرادی که دچار بیماری دیابت هستند می توانند با مصرف نخودچی از مزایای ویژه این محصول طبیعی و ارگانیک برای سلامتی خود بهره بگیرند .

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
جواد همتی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09144136560
شماره تلفن ثابت: 04134774009
شماره فکس: 02189787761
پست الکترونیکی: radinnuts@gmail.com

پاسخی بگذارید